NEURO TV: TRYBICON Retrostacja w Puzdrze
 POD LUPĄ 
 
  RSS  START  CZYTELNIA  TRYBICON  WRZESIEŃ 2007  <<  STRONA 1  >> 

 
Galeria "Entropia", Magazyn o Zabarwieniu Nadrealnym "Puzdro" oraz magazyn "Rita Baum" zapraszają na wystawę i program live pod tytułem "Neuro TV: Trybicon". Będzie to relacja z odkrycia Trybiconu wykonanego w technologii zwanej Metalurwia, przyprószonego monochromatyczną materią grafitu. W rolach głównych wystapią rysownik Zalibarek i Lenard machinotwórca. Program poprowadzi mim Rosołek w towarzystwie zamaskowanego reportera NEURO TV. W tle muzyka drżących perfumowanych interesów.

Otwarcie wystawy i programu live: 21 września 2007 (piątek) o godz. 18:00. Wystawa czynna do 9 października 2007. Galeria ENTROPIA, ul. Rzeźnicza 4, Wrocław.

Więcej informacji na www.neuro.tv/trybicon.

Wystawa zbiegła się z premierą Magazynu "Puzdro" #3, którego tematem numeru jest "Poetyka tłoków i trybików". Wewnątrz m.in. "Steampunkuj się!" - wywiad z twórcą Retrostacji, poświęcony estetyce steampunku (spis treści). Poza tym teksty o nieprzemijającym pięknie maszyny, dadaistycznych retro-machinach, perpetuum mobile, industrialu i mechaniczności w objęciu sztuk wszelakich.

Połączone numery magazynu "Puzdro" (nr 3) i magazynu "Rita Baum" (nr 11) będą dostępne w sieci Empików oraz w salonach Ruchu na terenie całej Polski.

Każdy kto przyjdzie do "Entropii" 21 września o 18:00 dostanie naprędce wydumany rysunek Zalibarka gratis! Maraton rysowania potrwa do wyczerpania rezerw kartonu i grafitu.

 DALEJ  >> 


 RETROSTACJA © Krzysztof Janicz 2002-2008 | START | MAPA | KOMIKSY | KONTAKT |  RSS